1 / 4
Парцели за камп приколки
По Договор
04.03.2021 12:50

Охрид / Охрид

Извиднички Центар Охрид нуди можност за поставување на сопствена камп приколка на наша парцела.
За сите информации 078295576

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078295576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам