1 / 3
Bialetti Masina za kafe kafemat
1.000 МКД
08.12.2021 15:21

Струга / Струга

Masina za kafe espresso italjanski proizvod,masinata funkcionira mu falit rackata sto se pustat kaveto.( moze i zamena za nesto drugo)

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Osovina

1900 МКД

Kompreor 25 l za delovi

1800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам