1 / 10
Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina
12.100 €
05.08.2022 16:16

Штип / Штип

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола)
IVECO STRALIS
MARKA: IVECO
MODEL:STRALIS
PROIZVEDENO: 2007 godina
ZAFATNINA: 10308 SM3
SILA NA MOTOR: 332 KW-451KS
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
КЛИМА
РЕТАРДЕР,ТЕМПОМАТ
КОМАНДИ НА ВОЛАН
ЦЕРАДА СО РОЛЕТНИ
DOLZINA: 750 SM,SIRINA: 250 SM,VISINA 350 SM,NOSIVOST 9.5 T
УВЕЗЕНО ОД Austria ПЛАТЕНИ СИТЕ ТРОШОЦИ ДО РЕГИСТРАЦИЈА
☎ 070722077

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам