1 / 12
gips knauf gipsar izrabotka na gips moleraj
1 €
24.01.2023 09:53

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka na gips spusteni plafoni, sankovi,pregradni dzidovi,TVkomodi,skrieni svetla,dekoraci od gips, i sekakvi ukrasi od gips, rabotime komplet so nas matrijal, po vasa zelba moze i so vas matrijal
Mozete da razgledate nasi izrabotki na FB
https://www.facebook.com/Modern-Art-1470160923074521/

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам