1 / 4
НИВА 4КМ ОД ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ ДО КРИВА РЕКА
1 €
07.05.2021 21:32

Карпош / Скопје

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива во село Тлминци до КРИВА РЕКА на 4 км од центарот на градот Нивата е на убава локација вода струја селска вада кон 076282460

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам