1 / 10
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 2007God VO ODLICNA SOSTOJBA
11.111 €
21.07.2022 06:15

Штип / Штип

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2007godina
1.5 DCI
REGISTRIRANO DO 2/2023
SERVISIRANO
4XNOVI LETNI GUMI
4XNOVI ZIMSKI GUMI
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA NADVORESNO I VNATRESNO
PROVERKA VO SERVIS PO VAS IZBOR
SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI
TEL ZA KONTAKT 078275342

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

igor
Потврден огласувач
078205695
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам