1 / 1
Се продава Notebook Asus Zenbook UX431 i7
740 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
19.03.2021 13:00

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

ASUS

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава лап топ Notebook Asus Zenbook UX431 i7. Купен пред 2 месеци од Анхоч, користен само една недела.
Нов, без никакви проблеми, со оргинал кутија и со гаранција до 01.2022 година. Супер лап топ. Лесен, брз и со екстра дизајн.

Цената е фиксна.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Димитар
Потврден огласувач
070284035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам