1 / 2
Makita dhp453
65 €
05.06.2022 10:35

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Makita 18v bateriska dupchalka so udar

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
076792748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам