1 / 1
kutii za iphone
3 €
25.07.2021 18:38

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

aple

Боја:

Gold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

kutii za aple 6.7 8+ i 11pro max uste dve se ostanati 8+ i 11 pro max

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

ace
Потврден огласувач
070325403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам