Vw eos
1 €
05.03.2021 10:55

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Eos

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Vw eos 2006 2.0 TDI
REGISTRIRAN CELA GOD

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071320753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам