1 / 9
Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec
25 €
20.01.2022 09:16

Тетово / Тетово

Квадратура:

1350 m²

Тип на земјиште:

Градежно

🌄Se prodava gradežna parcela vo Tetovo – Drenovec.⁣

💡🚰🛣️Do samata parcela ima voda i struja i istata izleguva na pat.⁣

Vkupnata kvadratura na parcelata iznesuva 1350m2.⁣

💶Cena: 25 evra/m2.⁣

Za povekje informacii, obratete se na:⁣

☎️Filip 077641410⁣

☎️Stefani 071345955⁣

👩‍💻Šifra: 05-32/21

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela od 500m2 vo selo Brvenica

30 €

MILOSHEVSKI - STARA KUKJA SO PARCELA OD 2557M2 VO KADINO

82000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам