1 / 3
Екстракт од Комбуха Нај Јак Зајакнувач на Имунитет Лек за Се
350 МКД
Цената е фиксна
03.03.2022 23:54

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Фирма Голд Карамел дооел Продава 15 години Нај Квалитетен Концентриран Екстракт од Комбуха со Екстра Квалитет и Брзи Ефекти за Зајакнување на Имунитет, Детоксикација , Регенерирање и Подмладување на телото и органите бидејќи ја регенерира и стабилизира секоја клетка на вашето тело . Нај Квалитетен 💯 посто Концентриран Екстракт кој е густ , црн и многу вкусен, се употребува од 1 до 3 мали лажички, се употребува од 1 година мали деца и за возрасни . Имунитетот толку Многу го Зајакнува што сите кој го користеле не се разболиле во текот на зимата кога нај многу напаѓаат вирусите затоа е Одличен за Борба Против сегашниот Вирус , тие кој го користеа многу по брзо оздравеа и општата здравствена сликата им се подобри , а тие што го користат редовно до сега имаат Многу јак Имунитет и не се разболиле од вирус , Докажан Квалитет 15 години , Испитан во Министерство за Здраство во Републички завод за здравствена заштита со број 5284 и одобрено од Дирекција за Храна . Овој Екстракт од Комбуха Помага за Прочистување на Крвта и нормализирање на pH Вредноста , Брзо го Одмастува Замастен Црн Дроб бидејќи (во никој друг производ ) Само во Овој Екстракт има голема количина на Глукоронска Киселина кој е Главен Детокскатор на сите отровни и штетни материи во организмот кој ги исфрла многу брзо. Брзо го Одстранува Холестеролот и Триглицеридите од Крвта, Со Користење на Овој Екстракт Добивате Многу Јак Имунитет и Здраво и Енергично тело, Екстрактот дава Многу Енергија на Телото кој може да се користи за Вежбање и Спорт .Акција Големо Намалување со Промотивна Цена Од 450 ден на 350 ден за тегла од 500 гр, и 1 кг 650 ден , со неа добивате упатство и испратница

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Gold Karamel
Потврден огласувач
075644608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам