1 / 5
Se prodava velosiped CILO*
По Договор
27.09.2022 13:24

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Se prodava odlicno zacuvan velosiped od markata CILO so full Shimano Deore aluminuimski ram bandasi Shimano zadni gumi novi komplet i vnatresna i nadvoresna KENDA. Cena po dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
076945222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам