Се продаваат плацови на Тиквешко езеро.
1 €
30.07.2021 03:59

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат плацови на Тиквешко езеро. Контакт Лазо 075961233

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
070266825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам