1 / 5
Farmercinja THE CHILDREN'S PLACE, kako novi!
600 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 16:07

Кисела Вода / Скопје

Тип на облека:

Пантолони

Големина:

176

Боја:

Други

Tri para farmercinja, americki brend THE CHILDREN'S PLACE za 4GOD. Modelot e skinny jeans, site 3 para se istiot model samo razlicna nijansa. Obleceni samo 2-3 pati, vo besprekorna sostojba, bez maani i oshtetuvanja, kako novi. Doneseni od SAD.
Cena na eden par e 250den, site 3 para zaedno za 600den. Moznost za prakanje po Kargo vo drugi gradovi.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071520838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам