1 / 1
Patiki Nike
1.500 МКД
05.03.2021 20:05

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Златна

Patiki Nike

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Sara
Потврден огласувач
071476797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам