1 / 2
prodavam procesor ram i maticna ploca
13.500 МКД
14.000 МКД
04.06.2023 19:35

Чаир / Скопје

procesor e5-2667 v2
cores 8 / 16 threads
base frequency 3.30 GHz
max frequency 4.00 GHz
Ram memorija ddr3 16gb 1866mhz
tri plocki po 16 gb
maticna ploca x79 gaming

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
78619525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам