1 / 1
Zici za gitara i buzuki
300 МКД
23.06.2022 13:05

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Novi zici za el.gitara-300den.Pracam po kargo
Zicite za buzuki se prodadeni !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070619559
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам