1 / 1
Imame potreba od SOFER/VOZAC/shofer so E kategorij
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2022 09:23

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram sofer so komplet BG dokumenti i iskustvo vo strasnstvo. Nudime rabota na vozenje kamioni Euro 6 (2016/2017)

Kamionite se po tri godini stari so ful oprema

Potrebna vozacka kategorija C + E

Plata = 70 evra dnevnica + bonusi

Plateni patni trosoci, internet, osigoruvanje i dr

Za poveke info obratete se na Telefon ili WhatsApp

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Oglasuvach BT
Потврден огласувач
071380606
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам