1 / 4
konstrukcija za schmitz
123 €
06.03.2021 07:57

Дојран / Гевгелија

komplet nadgradba (konstrukcija) za schmitz 2000 godina
cerada gore roletna
za info 070 238 432

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

zivko
Потврден огласувач
071251432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам