1 / 5
BISCONTI-koza
650 МКД
06.03.2021 07:58

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Салонки

Големина:

38

Боја:

Сива

Brend konduri,retko noseni.
Mnogu udobni
cista koza
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам