1 / 2
Prodavam 2x1GB 1Rx8 PC3-8500S DDR3 Samsung ram
400 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 11:35

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam ram memorija Samsung izvadena od mac mini zaradi nadgradba.

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / РАМ Меморија

Се продава од:

*L*A*K*I*
Потврден огласувач
071254126
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам