Se prodava borov sirup od Malesevijata
300 МКД
Цената е фиксна
26.10.2021 17:48

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodava borov sirup podgotven vo Malesevijata.Odlicen za procistuvanje na disnite patista.Cena za 1l e 300 den.Kolicinite se ograniceni.Tel za kontakt 072786601 i 078409590

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI
Потврден огласувач
072786601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам