1 / 5
S.T. Dupont Upaljac / zapalka
270 €
16.06.2022 08:31

Аеродром / Скопје

Продавам редок модел на сребрен упаљач ST Dupont Gatsby line Silver, Vertical plaque argent G, со сериски број: 1k2Bv50, произведен 1999 година, во исправна работна состојба

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
070228105
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам