1 / 1
Се продава Куќа
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2021 14:06

Виница / Виница

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1969

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

С.Јакимово

Се продава кукја во селото јакимово одалечено 2км од Виница ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
070954212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам