1 / 2
Домашно сирење
250 МКД
23.03.2021 17:34

Куманово / Куманово

👉Врвен квалитет!

Канти од 8кг,16кг

👉👉 👉 Кравјо млеко - - - 40ден-кг🥛🥛
100%природно 👈👈👈

#Вистински #вкус на #домашно и #вкусно !

Кравјо бело домашно сирење
Цена: 250 ден/кг

Мешано кравјо и овцо домашноо сирење
Цена:280ден

0️⃣7️⃣8️⃣3️⃣2️⃣7️⃣5️⃣1️⃣9️⃣
👉👉 👉 👉 Кој не пробал , треба да проба ! 😉

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Стефан
Потврден огласувач
078327519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам