1 / 1
Dekla za Skuter 150cc Jonway, Arrora, Meiduo
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.07.2022 20:32

Делчево / Делчево

Deklata e bez ostetuvanja izvadena od ispraven Skuter so garancija
Dzabe cena so novi semerinzi na ventili
Kompletna

Poveke info na Viber

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075345161 Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам