1 / 5
MEDISANA DIGITALEN APARAT ZA MERENJE PRITISOK - GERMANSKI
50 €
Цената е фиксна
03.12.2022 11:44

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

APARATITE SE NOVI ; VOOPSTO NE KORISTENI !!! IMAM 2 APARATI
CENATA E : 60evra

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Владимир
Потврден огласувач
078409155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам