1 / 1
Baram rabota kako vozac sofer na B-C-E
111 €
11.12.2021 21:50

Кавадарци / Кавадарци

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota kako vozac na B C E samo za vo MK

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
076800170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам