1 / 1
Shitet shtépi me lokal afér spitalit shéndeti
1 €
03.07.2022 17:16

Тетово / Тетово

Број на соби:

1

Квадратура:

193 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

20 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Tetovo

Shitet shtépi afér spitalit shéndeti né Tetové
Parcela 193 m2 né fletpronsi (imoten list)
070460808
Pér mé shum info te lokali

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

xxxxx
Потврден огласувач
070460808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам