1 / 4
Se prodava Compaq Presario v 5000
1.000 МКД
07.03.2021 11:59

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Compaq presario v5000 pali ne dava slika kompleten 1000 denari

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам