1 / 6
Opel astra gtc
3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 14:56

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Perfekna sostojba pali vozi Ful oprema Cosmo oprema novi gumi 1.7dizel 77kw 105ks moze pocetnik da ja vozi samo za kes registrirana do 29.04.2023 cela God.
Kontakt na viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Prodavam
Потврден огласувач
078243833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам