1 / 1
PLINSKI URED USTE NAMESTEN NA VOZILO OBICEN PLIN
1.500 МКД
23.09.2021 10:48

Чучер Сандево / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Друг модел

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

PLINOT E NAMESTEN NA VOZILO I E VO EXTRA SOSTOJBA 1500 DENARI KOMPLET

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DANILO
Потврден огласувач
070315189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам