1 / 3
Canon Prima Super 135mm
1.800 МКД
31.10.2021 12:10

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Canon

Canon Prima Super 135mm;
Без батерии

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
075686630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам