1 / 3
МРЕЖИ +ЖИЦИ + ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА
50 МКД
08.03.2021 13:40

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Производство на жичани огради, биговано плетиво и пластифицирана мрежа.
Продажба на поцинковани жици.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Мрежи
Потврден огласувач
070504155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам