1 / 4
Honda kross ( cross ) 125cc
800 €
08.03.2021 01:30

Врапчиште / Гостивар

Марка:

Honda

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1987

Модел:

Honda 125

Honda enduro 125cc top sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Lirim
Потврден огласувач
072558852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам