1 / 4
APN 6
450 €
08.03.2021 10:40

Велес / Велес

Марка:

Tomos

Вид:

Останато

Година:

1992

Модел:

APN

Se prodava apn 6 vo odlicna sostojba za povekje informacii 076422153

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Гоце
Потврден огласувач
075395298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам