1 / 1
СЕ БАРА БРОКЕР ЗА РАБОТА ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ
1 €
20.12.2022 13:21

Аеродром / Скопје

Категорија:

Администрација, Канцеларија

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

РЕНОМИРАНА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД АГЕНТИ - КИ ЗА РАБОТА СО И БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ.071/377-770 ИЛИ ПРАТЕТЕ СИВИ НА mileniumkom@yahoo.com

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

АГЕНЦИЈА МИЛЕНИУМ КОМ
K.J.PITU 26
Потврден огласувач
075/496-670 075/278-789 071/377-770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам