1 / 8
Izrabotuvame arhitektonski planovi za kukji
1 €
Цената не е фиксна
24.03.2022 10:42

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Фирма која поседува лиценца за изведба и проектирање нуди изработка на архитектонски идејни решенија, изработка на комплет основен проект и изведба на објекти до клуч на рака.
Инфо на тел 075467679--------------------------------------------------------------------------
Izrabotka na planovi za kukji, delovni objekti, zgradi itn..
(statika, vodovod i kanalizacija i arhitektura)
#arhitektura#Planovi#Планови#План#архитектура#vodovod#водовод#statika#Сизмика#Статика#plan za kukja#план за куќа# proekt za kukja

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Архитектура

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
075467679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам