1 / 5
MAN 15.29 TGM EEV KLIMA RAMPA
1 МКД
17.09.2022 14:08

Бутел / Скопје

MAN 15.29 TGM so klima i rampa.
godina 2012
nosivost 8500kg
so klima i rampa.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

fisnik
Потврден огласувач
072204402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам