1 / 3
TJENA Кутија со капак 25x35x20 см IKEA
570 МКД
Со вклучен ДДВ
08.03.2021 15:58

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 904.673.29
Карактеристики на производот:
Материјал: хартија
Боја: сива - шарена

Димензии на производот:
Должина: 35 см
Ширина: 25 см
Висина: 20 см

Димензии на пакетот:
Должина: 60 ​​см
Ширина: 36 см
Висина: 4 см
Бруто тежина: 0,77 кг

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам