1 / 4
KVISSLE Организер за документи/IKEA
1.960 МКД
Со вклучен ДДВ
08.03.2021 16:39

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 901.980.30
Карактеристики на производот:
> Материјал: Челик, антикорозивен фосфат слој, обложен со прав
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Должина: 46 см
> Ширина: 34 см
> Длабочина: 9 см

Димензии на пакетот:
> Должина: 34 см
> Ширина: 26 см
> Висина: 10 см

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам