1 / 12
Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena
20.000 €
Денес 16:40

Гостивар / Гостивар

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba
Oprema ful
Klima,retarder, tempomat,elektrika na sve,greaci ma sedla,pilot sedista so vozdusna suspenzija,abs,centralno
Platforma hodroulicna komplet
Vitlo 20t
Dimenzi namplatforma
Dolzina....6,50m so opcija na dolzenje do 7m
Sirina 2,30m
Nosivost po kniska 3300kg
Optovaruvanje do 6500kg
Mozna e zamena za avtomobil ponovo godiste
Za zamena cenata e po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

combe
Потврден огласувач
078227727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам