1 / 2
NOVI BATERII ZA MP3 -MP4 -GPS UREDI
500 МКД
Цената е фиксна
22.10.2021 13:44

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAME novi BATERII
ZA GPS UREDI
MP3 PLEER
KAMERI.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Батерии

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078-410-760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам