1 / 2
Shumski med/ Шумски мед
550 МКД
18.04.2023 23:47

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Домашен шумски мед, од околината на Демир Хисар.
Мед од даб!
Пробајте од еликсирот на природата, нарачајте си веднаш!

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Elena
/
Потврден огласувач
071 313292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам