1 / 1
Lenovo G 570
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 11:40

Аеродром / Скопје

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Lenovo G 570 vo odlicna sostojba maksimalno socuvan, baterija drzi odlicno

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075272271
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам