1 / 7
RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina
9.250 €
05.08.2022 16:14

Штип / Штип

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola)
MARKA: RENAULT
МODEL: MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA
ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА:2008 Godina
ЗАФАТНИНА: 4764 SM3
СИЛА НА МОТОР: 118 KW – 160 KS
МЕНУВАЧ: RACEN
ГОРИВО: DIZEL
KUFER SO VGRADENA RAMPA
RETARDER
KOMADI
DIMENZII NA SANDAKOT
ДОЛЖИНА 710 СМ,ШИРИНА 255 СМ,ВИСИНА 210 СМ,НОСИВОСТ 2170 КГ
УВЕЗЕНО ОД HOLANDIJA
☎ 070722077

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам