1 / 5
CITROËN C6 2.7 MOTOR 2007 FULL
1 €
25.11.2021 21:57

Куманово / Куманово

Марка:

Citroen

Модел:

C6

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

076620546
CITROEN C6
MOTOR 2.7 L
150KW
2007
REGJISTRIM 03.2022
ME FUL OPCION DHE GJENDJE SH.TË MIRË

MUNDET NDRRIM VETËM ME AUTOMATIK...!
OSE DY VETURA TË VOGLA...

MOZE ZAMENA SAMO SO AUTOMATIK...!
076620546

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Armend
Потврден огласувач
076620546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам