1 / 3
Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7322
6.000 МКД
03.01.2023 11:04

Аеродром / Скопје

Nosaci za skii I board Thule SnowPack 7322 za 2 para skii ili 2 board, imaat zaklucuvanje, moznost za stavanje na Aluminiumski I celicni krovni nosaci

Kako ponuda imam i drugi vidovi na krovni nosaci za site vidovi na vozila, nosaci za velosipedi, nosaci za skii, kuferi.
Thule

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

Dejan Thule
Потврден огласувач
070273503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам