1 / 1
Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB
1 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
29.01.2022 18:27

Скопје Центар / Скопје

Se prodava Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB, prv sopstvenik nikogas ne e koristena za mining

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
071266573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам